درباره موسسه آموزش عالی آزاد شایگان 

موسسه آموزش عالی آزاد شایگان در سال 1385 توسط جمعی از مدیران اجرایی موفق و اساتید توانمند دانشگاه‌ های ایران، بنیان گذاری شد تا با بهره گیری توامان از تجربه و دانش، به ارائه خدمات آموزشی تخصصی و انتقال تجربه به صاحبان کسب وکار،مدیران ارشد،کارشناسان و فارغ التحصیلان ‌دانشگاه‌ ها بپردازد.
هدف موسسه شایگان ارائه دانش روز مورد نیاز افراد، متناسب با نیازهای مشاغل اجرایی و عملیاتی در بنگاهها، سازمانها و شرکتهای کشور می باشد. در واقع این مجموعه، با اشراف به وجود شکاف بین آموزشهای کلاسیک در مراکز آموزشی و نیازهای واقعی موجود در بازار کار ایران، سعی دارد تا با فراهم نمودن زمینه های لازم، امکان ارائه آموزشهای تکمیلی، دانش وتجربهء مدیران و اساتید بین المللی و داخلی را برای بهره گیری مدیران و کارشناسان صنایع مختلف کشور، فراهم آورد. 
دوره های آموزشی این موسسه در قالب دوره های کوتاه مدت (کارگاه ها و سمینارها)، میان مدت (دوره های تخصصی) و بلند مدت (MBA وDBA) در چهار حوزه اصلی زیر ارائه می گردند:
مدیریت و کسب و کار
صنایع
فن آوری اطلاعات 
زبانهای تخصصی درکسب وکار
دستاورد 10 ساله موسسه آموزش عالی آزاد شایگان، تجربه، دانش و شناختی است که با همت و همکاری اساتید، دانشگران/ دانش پژوهان و مشتریان این موسسه شامل دستگاههایی چون نفت و گاز، صنایع، بهداشت و آموزش پزشکی؛ سازمانهایی چون بنادر و کشتیرانی، پست جمهوری اسلامی ایران و بانکها؛ شرکتها و بنگاههای خصوصی و همچنین دانشگاهها و موسسات آموزشی همکار در اروپا و چین، فراهم گردیده تا در اختیار نسل های بعدی مدیران و کارشناسان توانمند این مرز و بوم قرار گیرد.
اعضا و کارکنان موسسه شایگان امید دارند با ارائه دانش و آموزشهای مفید و کاربردی، در کنار مدیران و کارشناسان اجرایی سازمانها و شرکتها، نقش خود را در آبادسازی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران، ایفا نمایند.

تماس با ما

Tel: 021 88918641
Email: info@shayegan.ac.ir

ارسال پیام